Skolemelk og skolefrukt

Alle elevene i beiarskolene får gratis skolefrukt på skolen.
Skolemelk må hver enkelt bestille via skolelyst.no

Skolefritidsordning

Alle elever som har fra tidligere plass på SFO og de som har søkt dette året har plass.
​Det er slik at plassene har dere frem til dere selv sier dem opp.
Dette gjelder 1.- 4.klasse.
SFO er fra i høst flyttet over til barnehagene på Moldjord og Tollå.
Åpningstid: 07.30-08.25 & 13:55-16:00 

Ansatte Moldjord skole

Bjørn Stenmark
Rektor
75569182 / 911 55 199

b.stenmark@beiarn.kommune.no

Rita Veronica Olsen
Inspektør og timelærer
75569052

rita.olsen@beiarn.kommune.no

Liudmyla Luchynska
Lærer
Timelærer

75569050

liudmyla.luchynska@beiarn.kommune.no

Ingrid Kolvik Larsen
Lærer
Kontaktlærer 3. -4. klasse

75569050

ingrid.kolvik.larsen@beiarn.kommune.no

Ivar Ole Tollånes
Timelærer
75569050

ivar.tollaanes@beiarn.kommune.no

Merete Nyvold
Assistent SFO
75569050

merethe.nyvold@beiarn.kommune.no

Ann-Rigmor Navjord
Kontaktlærer 1.-2. klasse
75569050

ann-rigmor.navjord@beiarn.kommune.no

Synnøve Lorentzen Rasch
Vikar
75569050

Synnove.Lorentzen.Rasch@beiarn.kommune.no

Tor Allan Strand
Vaktmester
952 77 599

Berit Berntsen
Renholder
75569050

Rita Frantzen
Renholder
75569050